Zwycięski UKS Koźminianka

Powody do radości mają wychowankowie UKS Koźminianka, których nie opuszcza ani dobra passa ani mistrzowska kondycja. Podczas rozegranych w minioną sobotę w Kórniku Mistrzostw Ludowych Zespołów Sportowych złote trofea w kategoriach juniorka i junior młodsi zdobyli: Łucja Pietrzak i Rafał Stanisławski. Natomiast Marlena Wawrzyniak także zajęła pierwsze miejsce, ale w kategorii młodziczka.

zwycięska UKS Kożminianka 2010
Apetyt na zwycięstwa nie osłabł i już następnego dnia, czyli 17 stycznia również w Kórniku – ci sami zawodnicy wystartowali w kolarskim Pucharze Polski Wyścigów Przełajowych 2010 i podobnie – jak w poprzednim dniu – opanowali podium we wszystkich kategoriach: najlepszą juniorka młodszą okazała się Łucja Pietrzak, zwycięzcą juniorów młodszych był z kolei Rafał Stanisławowski, a niedoścignioną młodziczką, która pierwsza przekroczyła linię mety, okazała się Marlena Wawrzyniak.

Łucja Pietrzak została także powołana do reprezentacji kolarstwa górskiego przez Andrzeja Piątka – trenera kadry narodowej.